درباره ما

شرکت گیتی گستر پویندگان کبیر

تولید کننده نرم افزارهای تحت وب و موبایل و ارائه دهنده خدمات مکان مبنا (GIS).

 

با توجه به کاربرد اتوماسیون در صنایع و پروسه‌های مختلف صنعتی، اداری و تکنولوژی، همچنین رشد روز‌افزون نیاز جامعه و صنعت به اتوماسیون، شرکت گیتی‌گستر به ارائه خدمات اتوماسیون در قالب GIS پرداخته است.
اتوماسیون به¬طور کلی از سه بخش اصلی تشکیل گردید که می‌توان آن¬ها را شامل اتوماسیون اداری، صنعتی و تکنولوژی برشمرد. در این راستا سعی گردیده فعالیت‌های شرکت، کلیه زیر شاخه‌های فوق را در چهارچوب تخصصی GIS و علوم وابسته تحت پوشش قرار دهد. 
خدمات واحد اتوماسیون شرکت در برگیرنده راه حل¬های جامع و بهینه مربوط به تأمین سیستم¬های کنترل و مانیتورینگ فرآیند‌ها، مراکز اداری، خطوط تولید کارخانجات، ماشین‌آلات صنعتی،  صنایع حمل و نقل و ... در‌چهار‌چوب مذکور ‌‌باشد.
شرکت گیتی‌گستر، عمده فعالیت خود را در زمینه اتوماسیون و تنها در گرایش تخصصی GIS که گرایش جدیدی در صنعت و علم ‌می‌‌باشد آغاز کرده و با بهره‌گیری از علوم جدیدی همچون IT، GIS و علوم مدیریت MBA اقدام به گسترش آن در صنعت و جامعه نموده است، كه استفاده از آن‌ها در صنایعی همچون حمل¬‌و¬‌نقل، صنایع غذایی، صنایع ساختمانی، صنایع خودرو‌سازی و...، راه‌حل جدیدی برای برطرف کردن نیازهای گوناگون صنعت و‌ جامعه در موارد مذکور می باشد.